Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Na pozici Kalkulant/ka, Rozpočtář/ka uvítáme nové kolegy se zájmem o obor TZB, rozvíjet se s týmem profesionálů a podílet na velkých projektech.

Co vás čeká :

  •  příprava rozpočtů profesí TZB,
  •  kontrola projektů,
  •  práce v programech MS Office
  •  komunikace s dodavateli

Očekáváme:

  •  SŠ v oboru stavebnictví, popř. strojírenství, ideálně TZB
  •  orientaci v projektové dokumentaci,
  •  základní znalost používaných materiálů,
  •  řidičský průkaz skupiny B,
  •  praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme:

  •  5 týdnů dovolené (1 týden dovolené nad zákonný rámec navíc)
  •  smlouvu na dobu neurčitou
  •  v případě úspěšného meziročního hospodářského výsledku jednorázová finanční odměna
  •  mobilní telefon
  •  možnost profesního růstu
  •  tým kolegů, který vám pomůže se zapracováním