Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Náplň práce:

  • Vyřizování a řešení reklamací včetně vedení kompletní agendy procesu reklamací v listinné i elektronické podobě
  • posuzování technické oprávněnosti u reklamací ze strany zákazníků
  • příprava podkladů k reklamacím, vedení záznamů a příslušných protokolů
  • orientace v technické dokumentaci, lokalizace závad zařízení a systémů a zjištění jejich příčin
  • komunikace se zákazníky, s dodavateli služeb, se stavbyvedoucími společnosti a ostatními odděleními v rámci společnosti
  • sledování procesů reklamací, organizační zajišťování a fyzické odstraňování reklamovaných závad s poskytováním zpětné vazby zákazníkům

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost profesního rozvoje, seberealizace a dalšího vzdělání
  • firemní akce
  • přátelský a neformální kolektiv

  Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání technického zaměření
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • aktivní přístup k práci
  • schopnost analyzovat situaci, navrhnout a dotáhnout změnu
  • ideálně zkušenosti v oblasti reklamačních řízení
  • řidičský průkaz skupiny B