Společnost SPIE STANGL Technik spol. s r.o. se silným zahraničním zázemím je na českém trhu největším komplexním dodavatelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT a CHL, ZTI,  VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky a průmyslových instalací.

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici rozpočtář profesí TZB

Náplň práce:

  • příprava rozpočtů profesí TZB,
  • kontrola projektů,
  • práce v programech MS Office,
  • komunikace s dodavateli

Očekáváme:

  • minimálně SŠ obor TZB nebo praxe v oboru TZB
  • v případě vystudovaného oboru TZB není praxe podmínkou
  • orientace v projektové dokumentaci
  • základní znalost používaných materiálů

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • motivující mzdové ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mobilní telefon, notebook
  • školení
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • tým kolegů, který Vám pomůže se zapracováním
  • možnost seberealizace a profesního růstu v rámci společnosti

Podrobné představení naší firmy je na webových stránkách www.stangl-technik.cz