Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Co bude Vaším úkolem:

  • řízení, kontrola a organizace činnosti oddělení servisu
  • koordinaci servisních techniků různých specializací
  • získávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • spolupráce při koordinaci činností dodavatelských firem
  • kontrola a dodržování příslušných technických předpisů, norem a standardů při provádění servisů
  • zavádění nových postupů a vzdělávání
  • praxe v oboru, ideálně 5 let
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost rozhodovat a přijímat zodpovědnost
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zdravotní a psychickou způsobilost
  • dobré komunikační dovednosti a časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oboru TZB v nadnárodní společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • firemní akce, přátelský a neformální kolektiv

Očekáváme:

  • SŠ v oboru TZB
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • základní znalost PC (MS Excel, Word)