Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro,slaborpoud a MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Co bude Vaším úkolem:

  • Účtování vydaných faktur, jejich evidence a archivace, správa pohledávek
  • Správa smluv a administrace bankovních záruk
  • Účtování pokladny, vyúčtování záloh, vyúčtování cest. příkazů, bankovních výpisů
  • Správa přidělených rozvahových účtů
  • Příprava podkladů pro měsíční/roční závěrky a reporting

Požadujeme:

  • SŠ ekonomické vzdělání
  • Praxe v podvojném účetnictví alespoň 1 rok
  • Znalost českých účetních standardů a principů
  • Znalost MS Office – zejména MS Excel
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a vysokou míru odpovědnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Angličtina výhodou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • Možnost profesního rozvoje a seberealizace, pravidelná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon, notebook
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • rozmanitá práce v příjemném kolektivu na Praze 4 – Kunratice