Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Náplň práce:

  • Údržba, oprava a servis zařízení ÚT, plyn a ZTI v Praze a okolí
  • Školení v oblasti ÚT, plyn, ZTI
  • Instalace a uvádění výrobků do provozu u zákazníků
  • Zabezpečování servisní činnosti u zákazníků
  • Provádění záručních a mimozáručních oprav a servisu u zákazníků

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené (1 týden dovolené nad zákonný rámec navíc)
  • Po zapracování služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • Dynamickou a různorodou práci
  • Přátelský a neformální kolektiv, firemní akce

Očekáváme:

  • SŠ / SOU
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní přístup k práci
  • Praxe výhodou