Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. se silným zahraničním zázemím je na českém trhu největším komplexním dodavatelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT a CHL, ZTI, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky a průmyslových instalací.

Pracovní náplň:

  • Samostatné vedení účetnictví společnosti dle českých účetních standardů
  • Zpracování měsíčních účetních závěrek
  • Zpracování měsíčních přiznání k DPH
  • Správa přidělených rozvahových účtů – inventarizace
  • Účtování přijatých faktur
  • Pravidelný reporting mateřské společnosti
  • Práce s daty, tvorba pravidelných i ad-hoc reportů a analýz
  • Podílení se na přípravě ročních závěrkách společnosti, podpora při auditu

Očekáváme:

  • SŠ ekonomické vzdělání
  • Praxe v podvojném účetnictví alespoň 3 roky
  • Znalost českých účetních standardů a principů
  • Znalost MS Office – zejména MS Excel
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost a vysokou míru odpovědnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Angličtina velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci pro jednu z předních instalačních společností v ČR
  • Dlouhodobou perspektivu v nadnárodní skupině
  • Dovolená 5 týdnů
  • Služební mobil + notebook
  • Roční bonus
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned