Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Náplň práce:

  • plánování dodávek materiálu a montážní mechanizace
  • organizace postupu montáží a koordinace profesí dle projektové dokumentace a harmonogramu stavby
  • dohled nad technologickou kázní a kvalitou prováděných prací
  • řízení změn a vypracování podkladů pro dokumentaci skutečného provedení
  • plnění dalších úkolů dle pokynů stavbyvedoucího

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • firemní akce
  • přátelský a neformální kolektiv

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v jednom z oborů TZB
  • praxi min. 5 let v oboru, z toho min. 3 roky na obdobné pozici
  • orientaci ve stavební dokumentaci a organizační schopnosti
  • flexibilitu a pracovní nasazení
  • ŘP sk. B