Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • práce na elektro zařízení v lokalitách Praha a ve spádových oblastech
  • spolupráce na návrhu technických řešení dle zákaznických požadavků
  • montáž, zapojení, konfigurace a uvádění výrobků do provozu
  • zabezpečování pravidelných prohlídek, funkčních zkoušek a údržby
  • diagnostikování závad za použití moderní měřící a zkušební techniky
  • provádění záručních a mimozáručních oprav a servisu u zákazníků

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené (1 týden dovolené nad zákonný rámec navíc)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • mobilní telefon
  • dynamickou různorodou práci
  • přátelský neformální kolektiv, firemní akce

OČEKÁVÁME:

  • SŠ / SOU v oboru elektro / chladící techniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyhl. 50 § 6 nebo vyšší
  • aktivní přístup k práci
  • praxe výhodou nikoliv podmínkou