Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Náplň práce:

  • vedení stavby, koordinace činnosti subdodavatelů
  • kontrola nákladů/výnosů svěřených projektů
  • odpovědnost za řízení stavby a její dokončení v termínu
  • dodržení požadované kvality a bezpečnosti práce
  • spolupráce s objednatelem a ostatními účastníky stavby

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • firemní akce, přátelský a neformální kolektiv

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technických oborech
  • praxe v oboru, ideálně 5 let
  • základní znalost PC (Microsoft Excel, Word), AUTOCAD výhodou
  • NJ/AJ výhodou
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • samostatnost, aktivní přístup, odpovědnost, spolehlivost, týmový hráč
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP sk. B