Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. se silným zahraničním zázemím je na českém trhu největším komplexním dodavatelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT a CHL, ZTI, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky a průmyslových instalací.

Pracovní náplň

  • Účtování přijatých faktur, jejich evidence a archivace
  • Účtování pokladny a evidence pokladních dokladů, vyúčtování cestovních příkazů
  • Příprava pomocných výpočtových tabulek
  • Příprava podkladů pro zpracování měsíční a roční závěrky, reporting, DPH
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Očekáváme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Základní orientace a znalost účetnictví
  • Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office: Excel, Word, Outlook)
  • Logické myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zájem a pracovní nasazení

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelná školení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • Příležitost k získání zkušeností s prací na zajímavých projektech v mezinárodní společnosti

    NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!