Společnost SPIE Stangl Technik spol. s r.o. se silným zahraničním zázemím je na českém trhu největším komplexním dodavatelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT a CHL, ZTI, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky a průmyslových instalací.

Náplň práce:

  • práce na zahraničních zakázkách (výkon práce v zahraničí – Německo, Rakousko, Maďarsko)
  • plánování dodávek materiálu a montážní mechanizace
  • organizace postupu montáží dle projektové dokumentace
  • dohled nad technologickou kázní a kvalitou prováděných prací
  • řízení změn a vypracování podkladů pro dokumentaci skutečného provedení
  • plnění dalších úkolů dle pokynů stavbyvedoucího

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou na německy mluvících stavbách
  • dlouhodobou spolupráci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • firemní akce
  • Cafeterie – Sport, kultura, masáže nebo třeba letní dovolená – benefity dle vašeho výběru
  • Možnost využití výhodných mobilních tarifů pro rodinné příslušníky
  • přátelský a neformální kolektiv
  • stravné a kapesné dle zákona v příslušné zemi

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v jednom z oborů TZB
  • orientaci ve stavební dokumentaci a organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • ochotu cestovat
  • ŘP sk. B
  • NJ na komunikativní úrovni
  • anglický jazyk výhodou
  • ochotu učit se novým věcem
  • nástup možný ihned